Edukas nädalavahetus Lätis

juuli 20, 2016
16-17. juulil toimusid Riia lähistel Dole saarel koertenäitused
Ingel veetis koos oma perenaise ja peremehega toreda ja tegusa nädalavahetuse Dole saarel Riia lähistel kus osales kolmel näitusel. Laupäeval algas päev näitusega "OGRE WINNER" kus Ingel saavutas järgmised tulemused: emastest junioridest parim ja tõuparim junior ning seega pälvis tiitli "OGRE JUNIOR WINNER" ja sai ka junior sertifikaadi.Täiskasvanutega võrdluses jäi emastest teiseks.Kohtunikuks oli John Muldoon Iirimaalt.
Sama päeva õhtul toimus veel Saksa dogide erinäitus "Jahressieger-2016" Dogisid hindas Suurbritanniast kutsutud kohtunik Adam Chappell. Sellelt näituselt oli Ingel junioridest parim ja sai tiitli "JUNIOR JAHRESSIEGER-2016" ning pälvis sertifikaadi ja läks lõppvõistlusesse, kust sai teise koha (BIS JUN 2) Lisaks saime kõigi emaste hulgas teise koha ja eriauhinna "parim must emane dogi" Näitus lõppes alles kell 23(!)
Pühapäeval oli näitus "OGRE SUMMER", millel hindas meid Itaalia kohtunik Maria Ceccarelli. Meie jaoks oli see jälle edukas sest tulime tõu parimaks.Sellele eelnesid muidugi parim junior emane, parim junior ja parim emane 1. Lisaks ka juniori sertifikaat.
See kahepäevane edu kroonis Läti junior tsempioni tiitli saamisega.

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri